Skip to main content
 |  Mežciema mājas

Lielākie logi jaunajā projektā standartklases dzīvokļos

Lielākie logi jaunajā projektā standartklases dzīvokļos

Pillar jaunajā projektā Mežciema mājas S.Eizenšteina ielā 47A ir lielākie logi standartklases dzīvokļos. Lieli logi rada plašumu un tajos tiek vairāk gaismas, bet apskatīsim tuvāk projektā uzstādīto logu tehniskos parametrus, lai jūs varētu pārliecināties, cik daudz ieguvumu tie sniedz iedzīvotājiem.

Esam izvēlējušies vācu ražotāja REHAU logu profilus. Logiem izmantota trīs stiklu paketes ar teicamu siltumnoturību Ug=0,5 W/m²K. Kopējā loga siltumcaurlaidība Uw 0,75 W/m² K. Savukārt 8., 9. un 10. stāvā ir izmantotas stikla paketes ar paaugstinātu skaņas izolāciju. Ievērojot skaņas izolācijas korekcijas rādītājus, stabili tiek nodrošināta 39 - 41 dB visā ēkā.

Lielākie logi jaunajā projektā standartklases dzīvokļos

Stikla paketes ar paaugstinātu skaņas izolāciju parasti ir ļoti smagas, tomēr jaunajā projektā Pillar Mežciema mājas visu logu atvēršana un aizvēršana ir ļoti viegla, jo izmantojam vācu zīmola Winkhaus furnitūru.

Pillar neviena detaļa nav par mazu, tāpēc esam padomājuši arī par ērtu durvju aizvēršanu, izejot uz balkona vai terases. Balkona durvīm papildu esam uzstādījuši alumīnija rokturi ārpusē un fiksējošu furnitūru, lai nodrošinātu vieglu balkona durvju aizvēršanu un fiksēšanu, atrodoties uz balkona. Šķietami sīkumi, kas sniedz komfortu un atvieglo ikdienu.

Projektā izraudzītajiem augstvērtīgajiem logiem pieskaņoti arī REHAU LINEA dizaina rokturi ar Secustik funkciju, kas ir ar uzlabotu drošību pret kramplaužiem.

Dažas norādes, kam pievērst uzmanību, novērtējot logu kvalitāti:

  • Logu vērtņu pievilkšanas mehānismu daudzums – ja to ir pietiekami daudz, ir zemi siltuma zudumi un augsta skaņas izolācija.
  • Uw (kopējā siltumcaurlaidības vērtība visam logam) vērtība. Jo mazāks rādītājs, jo siltāks logs. Tas norāda, ka ziemā logs labāk saglabā siltumu telpās.
  • Ug (stikla paketes siltumcaurlaidība) vērtība. Tieši stikla paketes zemā Ug vērtība nodrošina, ka ziemā āra aukstums neatdzesē stiklu iekšpusē līdz līmenim, kad uz stikla paketes veidojas kondensāts.
  • Ēkas norobežojošo konstrukciju termogrāfiskā apsekošana. Iegādājoties dzīvokli, jautājiet attīstītājam termogrāfijas datus, lai pārliecinātos par logu siltumnoturības rādītājiem.

Pierakstīties

piesakies jaunumiem,
uzzini pirmais!

Uzzini pirmais par mūsu jaunajiem projektiem, pasākumiem un īpašajiem piedāvājumiem.