Skip to main content
 |  Aktualitātes

Pirmo reizi visi Pillar jaunie projekti apskatāmi vienlaikus

Pirmo reizi visi Pillar jaunie projekti apskatāmi vienlaikus

Sestdien, 27. aprīlī tika aizvadītas atvērto durvju dienas, kad interesentiem bija iespēja vienā dienā apskatīt visus trīs Pillar jaunos daudzdzīvokļu projektus: Mežciema mājas, Dreiliņu priedes un Dārzciema liepas.

Projekts Mežciema mājas S.Eizenšteina ielā 47A tika nodots ekspluatācijā pagājušā gada rudenī un tajā jau ievākušies pirmie iemītnieki. Šeit joprojām iespējams apskatīt trīs demo dzīvokļus, kā arī, piemēram, klātienē pārliecināties arī par logu augsto skaņas izolāciju. Atvērt un aizvērt logu, lai novērtētu to skaņas izolāciju, centās gandrīz katrs interesents, bet jo īpaši tuvāko kaimiņmāju iedzīvotāji. Patīkams pārsteigums un neviltots prieks bija lasāms viņu sejās, un viņi mums piekrita – ielas trokšņiem jāpaliek uz ielas.

Sadarbībā ar mēbeļu Groument izplatītāju ikvienam interesentam bija iespējam apskatīt terases un balkona mēbeļu ekspozīcijas, savukārt ēkas 10. stāvā bija iespēja ne tikai baudīt skatu uz Biķernieku mežu, bet arī apskatīt sadarbības partnera DesignBox īpaši iekārtoto loft tipa dzīvokli un smelties idejas sava jaunā dzīvokļa iekārtošanai.

Liela interese bija arī par abiem vēl būvniecības stadijā esošajiem projektiem Dreiliņu priedes Ē.Valtera ielā 1 un Dārzciema liepas F.Trasuna ielā 17. Tajos kopumā būs pieejami vairāk kā 150 dzīvokļi. Ēku nodošana ekspluatācijā plānota jau šī gada vasaras beigās, bet jaunā mājokļa atslēgu nodošana to īpašniekiem – agrā rudenī.

Paldies par labajiem vārdiem un daudzajiem jautājumiem. Mēs arvien pārliecināmies, ka klients kļūst arvien zinošāks un arī prasīgāks, tāpēc ar prieku stāstījām par saviem projektiem un to priekšrocībām. Pateicamies enerģiskajai komandai no Big Green Egg par garšas kārpiņu lutināšanu un ēdienu pagatavošanas meistarklasi. Vai Tu zināji, ka grilā var arī cept pankūkas un kruasānus?
Paldies drosmīgajai estētu komandai no Design Box par terases iekārtojumu vien dažas dienas pēc pamatīga sniegputeņa.

Galerija un video:

Dārzciema Liepas

Dreiliņu Priedes

Mažciema Mājas


Pierakstīties

piesakies jaunumiem,
uzzini pirmais!

Uzzini pirmais par mūsu jaunajiem projektiem, pasākumiem un īpašajiem piedāvājumiem.