Skip to main content
 |  Dārzciema liepas

Jaunajā projektā Pillar Dārzciema liepas nosvinēti spāru svētki

Jaunajā projektā Pillar Dārzciema liepas nosvinēti spāru svētki

Atzīmējot ēkas augstākā būvniecības punkta sasniegšanu, daudzdzīvokļu ēkas projektā Pillar Dārzciema liepas Rīgā, Trasuna ielā 17 nosvinēti spāru svētki.

Jaunais projekts atrodas vienstāvu apbūves ieskautā teritorijā Dārzciemā, Franča Trasuna ielā 17. To veido viena A+ energoefektivitātes klases ēka, kurā būs pieejami 49 divu, trīs un četristabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.

"Šis ir jau trešais Pillar īstenotais augstas energoefektivitātes daudzdzīvokļu ēkas projekts Rīgā. Kvalitāte un rūpīga iedziļināšanās detaļās ir tas, kas atšķir Pillar projektus no līdzīgiem tirgū. Jau šī gada rudens sākumā par to varēs pārliecināties ikviens interesents un potenciālais dzīvokļa īpašnieks”, atzīmē Pillar Capital, AS Attīstības direktors Pēteris Guļāns.

Kopējās investīcijas projektā plānotas gandrīz 6 miljonu eiro apmērā. Ēkas pirmajā stāvā būs pieejama slēdzama koplietošanas telpa bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai. Ikdienas komfortam ēkā paredzēts lifts. Iedzīvotāju ērtībām tiks nodrošināta arī labiekārtota, slēgta, gaiša teritorija, izgaismoti gājēju celiņi un bērnu rotaļu laukums. Tuvākajā apkaimē ir vairāki bērnudārzi un skolas, kas ģimenēm ar bērniem atvieglos ikdienas maršruta plānošanu.

Dārzciema liepas ir trešais Pillar attīstītais A+ klases energoefektivitātes daudzdzīvokļu ēkas projekts Rīgā, kuram sekos vēl citi dažādās Rīgas apkaimēs. Par Pillar darba kvalitāti ikviens var pārliecināties pirmajā daudzdzīvokļu ēkas projektā Mežciema mājas Sergeja Eizenšteina ielā 47A, kur pirmie tās iemītnieki jau nosvinējuši sālsmaizi, bet interesentiem apskatei joprojām pieejami trīs demo dzīvokļi. Otrs attīstītais projekts, kura būvniecība tika uzsākta 2023. gada vasarā, ir Pillar Dreiliņu priedes, Ēvalda Valtera ielā 1. To veido trīs ēkas, kurās kopumā būs pieejami 122 dzīvokļi.

Pillar grupas uzņēmumi nekustamā īpašuma nozarē darbojas jau kopš 2006. gada. Šo gadu laikā Pillar kļuvis par pilna cikla nekustamo īpašumu attīstītāju, uzkrājot ievērojamu pieredzi un kompetenci visu veidu un mēroga attīstības un būvniecības projektos.Pierakstīties

piesakies jaunumiem,
uzzini pirmais!

Uzzini pirmais par mūsu jaunajiem projektiem, pasākumiem un īpašajiem piedāvājumiem.